Нов LON0167 6 DIA има 5000 решетки Абразивни сигурни ефикасни кука и јамка за пескарење на јамка Шат -шкурка 2 парчиња за осцилирачка алатка

Нов LON0167 6 DIA има 5000 решетки Абразивни сигурни ефикасни кука и јамка за пескарење на јамка Шат -шкурка 2 парчиња за осцилирачка

Това е достапна
DEN 141.60
Количина на стоки:

Главен материјал : (издржлив во употреба) абразивна крпа; Содржина на пакетот : 2 парчиња (најнова технологија) x пескарење со високи производи на производи за производи Име на производот : Безобразен шкурка за пескарење диск; Тежина : 11g. Грануларност : 5000; Внимателно избрана главна боја : зелена. Вклучена батерија : Успешен бр. Дијаметар : 6 ". Главен материјал : (издржлив во употреба) Абразивна ткаенина; Содржина на пакет : 2 парчиња (најнова технологија) x Шат-шминка на диск со високи производи. Грануларност : 5000; внимателно избрана главна боја : зелена. Батерија вклучена : Убедлива бр. Дијаметар : 6 ". Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! The use of high moderate price quality grinding materials, sharp workmanship and durable.Widely used in artificial recommended stone, furniture and wood products, metals, automobiles, circuit board, ship, sheet metal, wood, surface coating, the glass fiber plate, computer Подготвени и други многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму.

Основните својства

Додатоци на производот