FACDEM 1PCS AC 250V 15A 2 PIN DPDT ON/OFF

FACDEM 1PCS AC 250V 15A 2 PIN DPDT ON/OFF

Това е достапна
DEN 222.24
Количина на стоки:

10А 250 VAC 15 A 250 VAC Отпорност на изолација : > 100м Омега. Диелектрична јачина : Повеќе од 2000 VAC/1мин. Приклучок на сила : > 5 ~ 30n. 10А 250 VAC 15 A 250 VAC. Отпорност на изолација : > 100м Омега. Диелектрична јачина : Повеќе од 2000 VAC/1мин. Приклучок на сила : > 5 ~ 30n.

Основните својства

Додатоци на производот