Замена на кертриџот со лесен печатење компатибилен тонер за Samsung CLT-406S CLT-M406S M406S користен со CLP-365W CLP-366W CLX-3303FW CLX-3306FN XPRESS C410W C460FW C463W печатач

Замена на кертриџот со лесен печатење компатибилен тонер за Samsung CLT-406S CLT-M406S M406S користен со CLP-365W CLP-366W CLX-3303FW CLX-3306FN

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Содржина на пакетот : Касети со тонер Magenta CLT-406 S Magenta CLT-406 S Висок принос на страница : до 1.000 страници по кертриџ за тонер на Magenta CLT-406 S. Остро и не-испарливи отпечатоци : Премиум во прав во прав обезбедува јасен текст и графика, одлично за болници, училишта, владини, трговски компании, финансиски компании и повеќе сценарија. Компатибилни печатачи : За Samsung CLP-360/362/363/364/365/365 W/366 W/367 W/368 CLX-3300/3302/3303/3303 FW/3304/3305/3305 W/3305 FW/3305 FN/3306 FN/3307 FW SL-C410104 /413 W/C460 W/C460 FW/C463 W печатач. По услугата за продажба : Секој проблем со производот, слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас. Ветуваме целосна наплата за неисправни производи.

Основните својства

Додатоци на производот