Јихаиксингвеи Прибор Лавици 30 инчен Кујна закачалка 304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Железнички Прачка Ѕид Монтирање Тенџере Решетката Тави Рамен Софтвер Организац

Јихаиксингвеи Прибор Лавици 30 инчен Кујна закачалка 304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Железнички Прачка Ѕид Монтирање Тенџере Решетката

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

1*Л клуч, 2* Завртки Ви треба закачалка за кујна за да ја организирате вашата кујна. Што ако кујната е неуредна? Силно ја препорачувам оваа закачалка од нерѓосувачки челик од 31,5 инчи 304. Може да ја направи вашата кујна многу чиста и уредна, можете да закачите саксии, чинии, ножеви, прибор за јадење и така натаму. Е инсталација : инсталацијата е многу едноставна. Ако не знаете како да инсталирате, можете да се повикате на нашите слики или да го гледате нашето видео, ние исто така ви посакуваме добредојде да не прашате. + Повеќекратна употреба : 12 отстранливите куки, секоја со гумен прстен во средината, можат слободно да се лулаат без да оставаат траги. Покрај тоа што може да се стави во кујната за да се обеси прибор, може да закачи и облека, ножеви, крпи, клучеви и други предмети. модерен Дизајн, Заштедете простор : може да остави многу простор во кабинетот за складирање на работи кои треба да се складираат, и можат да висат многу предмети, исто така изгледа стилски и исклучителен. Ние користиме висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик 304, вкупна должина од 31,5 инчи, максималната тежина може да издржи 20 фунти, ве молиме бидете сигурни да купите, гарантираме дека ќе обезбедиме најдобра услуга, бесплатно враќање во рок од 15 дена, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со клиентите во секое време, ние ќе ви одговориме што е можно побрзо.

Основните својства

Додатоци на производот