Бокбо Лупа Моќни Рачни Лупи, Преклопување Осветлување 2 Лед Светилка Десктоп Читање

Бокбо Лупа Моќни Рачни Лупи, Преклопување Осветлување 2 Лед Светилка Десктоп Читање

Това е достапна
DEN 937.60
Количина на стоки:

Материјал : Оптичка Леќа, Гребење, Абење Овој Лупа Е Совршен За Секој кој Може Или Да Има Проблем Со Видот или Ако Сакате Само Поблизок Поглед На Нешто Што Го Читате или Правите. Нудејќи Висока Јасност За Набудување На Ситни Текстови, Делови и Детали, Лупата На Страницата Ви Помага Да Проучувате Мапи. Моќното Зголемување Им Овозможува На Стареењето На Очите да Видат Сложени Детали и Фини Отпечатоци со Неверојатна Јасност. Изработени со Нула, Отпорни На Кршење Јасни Оптички Леќи Дизајнирани За Постари Лица, Студенти, Професионалци, Луѓе со Низок Вид Ид Дегенерација. Ве молиме Прочитајте Го Производот Описно. Пред Да Купите, Ве Молиме Испратете Ми Е-Пошта Ако Имате Какви Било Прашања, Ви Благодарам100% Нови Производи.Име на производ : Лупа Тип На Лупа : Десктоп Преклопен Зголемувач Тежина : Нето Тежина : 347ГР, Бруто Тежина : 455гмагнификација : Голема Леќа 2,5 Х, Мала Леќа 5светла Извор : 2 Лед Светилкабатерија : Батерија На Копчето (За Експресна Безбедност, Овој Производ Не Содржи Батерија, Ве Молиме Разберете)Главни Употреби : Читање, Одржување, Идентификација Итн.Овој Производ Продава Само Лупа, А Сликата Не Содржи Други Производи.

Основните својства

Додатоци на производот