Ранец за ручек За Жени, Изолиран Поладен ранец со преграда за ручек, Колеџ Училишна Книжарница СО USB Порта, Се Вклопува Во Лаптоп Од 15,6 Инчи, Водоотпорна Торба За Хра?

Ранец за ручек За Жени, Изолиран Поладен ранец со преграда за ручек, Колеџ Училишна Книжарница СО USB Порта, Се Вклопува Во Лаптоп Од 15,6

Това е достапна
DEN 415.84
Количина на стоки:

[ИЗОЛИРАНА И ОТПОРНА НА ИСТЕКУВАЊЕ ПОЛАДНА ФУНКЦИЈА] ранецот за Ручек има изолационен простор во предниот џеб, не само што ја одржува храната топла, туку и чува ладен сок или пијалоци околу 3-5 часа, ви овозможува да уживате во вкусна храна во секое време Преграда за контејнери за храна димензија : 11,4 х 8 х 5,6 инчи. Патнички ранец кулер торба за медицинска сестра е погодна за канцеларија,пикник,плажа,патување,патување,отворено и внатрешно. [ПАМЕТЕН ДИЗАЈН] кога чувате храна или овошје на одделот за торби за ручек, главната област на ранецот за ручек ќе се намали за да обезбеди повеќе простор за одделот за контејнери за храна. Кога не треба да носите храна, изолираниот слој може да се преклопи така што ќе можете да носите повеќе предмети во главниот џеб. Комбинација од торба за ручек и ранец за лаптоп. [ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] предниот џеб за додатоци може да прикачи многу работи како што се телефон,пенкала,паричник,клучеви,полнач и така натаму. Најголем главен оддел држете 2-3 дена облека за патување, држете и додатоци, тетратка, personal тоалети, димензии : 11,5 х 7,8 х 17,3" ( 29,2 х 19,8 х 43,9 СМ). Вторите големи прегради можат да го држат вашиот лаптоп од 15,6 инчи, книги и така натаму. [USB РАНЕЦ за ЛАПТОП за ПОЛНЕЊЕ] Надворешната USB порта обезбедува практично полнење на вашата електроника секогаш кога и каде и да се исклучи.Вградениот кабел за полнење обезбедува практично полнење на вашиот електронски уред насекаде.Ремените за вратоврска му овозможуваат на ранецот лесно да се крева и носи кога патувате со багажот. [УДОБНО И ИЗДРЖЛИВО] ремените за рамо на ранецот за ручек дишат и се доволно широки за да го ослободат стресот на рамото при долготрајна употреба. Изработена од висококвалитетен материјал, торбата е отпорна на вода и не е лесна за кинење. Тоа е идеален подарок за мажи, жени, девојка, момче, сопруга,сопруг итн. [ИЗОЛИРАНА И ОТПОРНА НА ИСТЕКУВАЊЕ ПОЛАДНА ФУНКЦИЈА] ранецот за Ручек има изолационен простор во предниот џеб, не само што ја одржува храната топла, туку и чува ладен сок или пијалоци околу 3-5 часа, ви овозможува да уживате во вкусна храна во секое време. Преграда за контејнери за храна димензија : 11,4 х 8 х 5,6 инчи. Патнички ранец кулер торба за медицинска сестра е погодна за канцеларија,пикник,плажа,патување,патување,отворено и внатрешно. [ПАМЕТЕН ДИЗАЈН] кога чувате храна или овошје на одделот за торби за ручек, главната област на ранецот за ручек ќе се намали за да обезбеди повеќе простор за одделот за контејнери за храна. Кога не треба да носите храна, изолираниот слој може да се преклопи така што ќе можете да носите повеќе предмети во главниот џеб. Комбинација од торба за ручек и ранец за лаптоп. [ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] предниот џеб за додатоци може да прикачи многу работи како што се телефон,пенкала,паричник,клучеви,полнач и така натаму. Најголем главен оддел држете 2-3 дена облека за патување, држете и додатоци, тетратка, personal тоалети, димензии : 11,5 х 7,8 х 17,3" ( 29,2 х 19,8 х 43,9 СМ). Вторите големи прегради можат да го држат вашиот лаптоп од 15,6 инчи, книги и така натаму. [USB РАНЕЦ за ЛАПТОП за ПОЛНЕЊЕ] Надворешната USB порта обезбедува практично полнење на вашата електроника секогаш кога и каде и да се исклучи.

Основните својства

Додатоци на производот