Божиќна Торба За Перење Мачки Тежок Ранец За Перење Алишта Со Ремени За Рамо И Рачки патна торба за Перење Со Врвка За Затворање Валкана Облека Организатор За Студе

Божиќна Торба За Перење Мачки Тежок Ранец За Перење Алишта Со Ремени За Рамо И Рачки патна торба за Перење Со Врвка За Затворање Валкана

Това е достапна
DEN 367.84
Количина на стоки:

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ● оваа кеса за перење е со димензии 14,5"(дијаметар) x 29,3 " (37cm€74,5 cm) Капацитетот е ОКОЛУ 80 ЛИТРИ и е доволно голем за држење 2-3 товари алишта. ●ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ●овој ранец за перење Е изработен ОД 600д оксфордска ткаенина, издржлив и отпорен на кинење. На секој спој се обезбедени армирани иглички за да се осигура дека цвест нема лесно да се кине. ●СОВРШЕН ДИЗАЈН●овој ранец за перење Е дизајниран со прилагодлив ремен за рамо и рачка за плетење. Можете или да го носите на рамо или да го носите рачно, што е многу погодно за излегување. Дизајнот на врвката за влечење на џебот ја штити вашата приватност и спречува паѓање на облеката за време на транспортот. €МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ и ПРАКТИЧНИ. оваа торба за складирање алишта може да се користи за повеќе од само вашите валкани алишта. Може да се користи за чување играчки, спортски додатоци, чевли, крпи, перници итн. Совршен за семејство, патување, стан за кампување и универзитетски дом. `+ОДЛИЧЕН ПОДАРОК дали барате совршен подарок за вашето семејство или пријатели? Потоа изберете го нашиот ранец за перење патувања и ќе им се допадне неговиот уникатен дизајн на шема и мултифункционална употреба. Големина -14,5"(дијаметар) х 29,3 " (37см € 74,5 см) Материјал - оксфордска ткаенина (надворешен) +Најлон (внатрешен) Внатрешен Џеб -внатрешниот џеб со патент за мали personal предмети како што се вашиот телефон, промена или клучеви.

Основните својства

Додатоци на производот