KXKS. Премиум торба за патики и торба за патувања - 3 Прилагодливи оддели за оддели - за чевли, облека и теретана

KXKS. Премиум торба за патики и торба за патувања - 3 Прилагодливи оддели за оддели - за чевли, облека и теретана

Това е достапна
DEN 1344.00
Количина на стоки:

Take Необична торба за патики за патики - Совршен начин за транспорт на вашите омилени клоци! Чувајте ги вашите обувки заштитени од нечистотија и варовник за време на патувањето Избегнувајте дробење несреќи кога спакувате сè заедно. Пространиот дизајн овозможува носење до 2 пара во одделни прегради или 4 пара во сетови, кои можете целосно да ги прилагодите на големи или мали димензии. Отстранливи делители - нашите KXKs. Торбата за дуели за чевли ќе ги спречи вашите патики и облеката да се мешаат заедно со нашите целосно прилагодливи разделувачи. Поделбата за одделување ви овозможува да ги чувате чевлите одвоени од сè друго, така што тие не се валкани или миризливи. Одлично е да се користи како торба за патување за чевли, можете да спакувате сè заедно увери дека тие ќе останат чисти и свежи!. Торба за чевли за мажи и жени - KXKS. Торбата со патики Дафел е совршен одговор за секој што сака да собира чевли, не само патики! Дури и врвните кутии за брендови се распаѓаат со текот на времето. Чувајте ги зачувани и изгледаат сосема нови во нашата спортска торба, лесен за носење и употреба за складирање. Тоа е трајно решение, сигурно ќе бидете ваше во торби за патувања за чевлите!. ⚽Gym торба за чевли - никој не сака испотени спортски нозе на облеката! Секој оддел за чевли на нашите KXKs. Торбата за патики е изградена со полиестер со твил, кој е лесен за чистење и е не-боење. Има издржлив најлон надворешност и три прилагодливи делители за внатрешни работи за совршена организација, може да одговараат до 4 пара од американските чевли со големина 14. Ова ќе биде една од вашите омилени торби за чевли за патување. Веќе да одите - кога треба да одите, овие торби за дуфели за патување исполнуваат сè што ви треба. Тие се со големина да бидат одобрени од TSA на 22 "x 9,5" x 13 "за да можете да ги задржите вашите скапоцености близу! Исто така, има дополнителен простор за складирање со два големи странични џебови, 3 мали внатрешни џебови, внатрешен лаптоп џеб и брз џеб за брз пристап. до 2 пара во одделни прегради или 4 пара во сетови, кои можете целосно да ги прилагодите на големи или мали димензии.? Отстранливи делители - нашите KXKs. Торбата за дуели за чевли ќе ги спречи вашите патики и облека да не се мешаат заедно со нашите целосно прилагодливи раздвојувачи.

Основните својства

Додатоци на производот