Solustre Sturddy Monitor Stand PC Monitor Monitor Stand Metal Computer Riser Elevation Bracket Storage Rack Displass Stare Starce Multifunctional Storage Rack Computer Computer додаток Ironелезна плоча Претстави

Solustre Sturddy Monitor Stand PC Monitor Monitor Stand Metal Computer Riser Elevation Bracket Storage Rack Displass Stare Starce Multifunctional

Това е достапна
DEN 719.68
Количина на стоки:

Следете го кревачот : со доволно простор под зачувување на тастатурата кога не користите Поддршка за монитор на кревач : Се произведува со професионална технологија за да се обезбеди производот и може да работи некое време. Носител на монитор : Прилагодете го лаптопот или висината на мониторот за да ги заштитите цервикалните пршлени и лумбалниот пршлен. Подигната решетка за лаптоп : Може да обезбеди повеќе складирање за да се одржи телефон, пенкало, картичка и. Стенд за складирање на компјутер : Силен капацитет на лежиште, погоден за многу видови на електронски производи. Следете го кревачот : со доволно простор под зачувување на тастатурата кога не користите. Поддршка за монитор на кревач : Се произведува со професионална технологија за да се обезбеди производот и може да работи некое време. Носител на монитор : Прилагодете го лаптопот или висината на мониторот за да ги заштитите цервикалните пршлени и лумбалниот пршлен. Подигната решетка за лаптоп : Може да обезбеди повеќе складирање за да се одржи телефон, пенкало, картичка и. Стенд за складирање на компјутер : Силен капацитет на лежиште, погоден за многу видови на електронски производи. Пакетот вклучува карактеристики на триење на мониторот за монитор - се произведува со професионална технологија за да се обезбеди производ на производот и може да работи за временски решетка за лаптоп. - Повеќенаменски, погодни за држење на лаптоп, десктоп компјутер и ТВ-екран покачена полица. - Може да биде да се зголеми висината на дисплејот, печатачот, лаптопот и итн метал лаптоп штанд.

Основните својства

Додатоци на производот