Кабел 3М заштита SRL Rebel 15 ', 2000112, 2000178 - челична преклопна кука и карабинер црна/црвена боја

Кабел 3М заштита SRL Rebel 15 ', 2000112, 2000178 - челична преклопна кука и карабинер црна/црвена боја

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Вртење на јамка за прицврстување и карабинер 15 стапки (4,5м) 3/16 "" (5мм) галванизирана живописна жица за јаже. Само-заклучување на вртливата кука за вртење на Life Line. Компактен, лесен дизајн. Тешко и отпорно на влијанието на термопластичното куќиште. Само за индустриска/професионална употреба. Не за продажба или употреба на потрошувачи. Вртење на јамка за прицврстување и карабинер. 15 стапки (4,5м) 3/16 "" (5мм) галванизирана живописна жица за јаже. Само-заклучување на вртливата кука за вртење на Life Line. Компактен, лесен дизајн. Тешко и отпорно на влијанието на термопластичното куќиште. Само за индустриска/професионална употреба. Не за продажба или употреба на потрошувачи. Protecta претставува големо подобрување во животните животни за само повлекување на економијата (SRL). Работодавците можат економски да ги заменат едноставните ленти со разноврсност и да додадат безбедност на SRL. Компонентите со груби алуминиумски куќишта и не'рѓосувачки челик можат да издржат груба употреба, но сепак е исклучително лесна. Компактниот дизајн вклучува непречен случај со заоблени агли за дополнителна удобност и лесна употреба. Alивотот на SRL ќе се прошири додека корисникот се оддалечува и автоматски ќе му овозможи на корисникот да се движи во препорачаната работна површина со нормална брзина.

Основните својства

Додатоци на производот