Поздрав уметност 3Д Добијте добро поп-картичка, цветна скокачка картичка, 6x5- честитка за пациенти што се појавуваат со симпатија картичка со плик и ознака за белешк

Поздрав уметност 3Д Добијте добро поп-картичка, цветна скокачка картичка, 6x5- честитка за пациенти што се појавуваат со симпатија

Това е достапна
DEN 384.00
Количина на стоки:

【Пакет вклучува+Големина на производот】 : 1 × Добијте добро поп -картичка , 1 × плик, 1 × празна картичка; Добијте добро поп -картичка : 15,5*13см, Големина на пликот : 16,5*14см, големина на празна картичка : 9 × 7 см; 【Совршен подарок】 : Добро се појави картичката ќе им покаже на вашите најблиски што навистина се грижите за нив. Нема потреба за драматични идеи, моментот кога скулптурата се појавува е доволен за да го искажете вашиот благослов. Оваа картичка е толку значајна за некој посебен како картичка за симпатија, картичка за охрабрување, честитки и сл. 【Уникатен дизајн】 : Нашите 3Д добиваат добро поп-ап картички се направени од најмилимскиот картон, сложените детали се деликатно ласерски и потоа Рачно изработени од високо квалификувани и страствени уметници од хартија. 【Исклучителна занаетчиство】 : Нашите 3Д добиваат добро поп-ап картички се направени од најмиумот картон, сложените детали се деликатно ласерски, а потоа рачно изработени од високо-квалификувани и страствени уметници за хартија. 【24-часовно решавање на проблемот】 : Ако не ви се допаѓа или имате оштетување на нашите честитки и ви треба повратна информација, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ви дадеме поврат или замена.

Основните својства

Додатоци на производот