Амосфун среќен роденден очила за очила за очила за очила за очила за очила за сонце од крем за очила за очекување на костуми за роденденска забава

Амосфун среќен роденден очила за очила за очила за очила за очила за очила за сонце од крем за очила за очекување на костуми за роденденска

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Единствена форма и целосна личност, тоа ќе ве направи во фокусот на вниманието на сите Забавно и креативно среќно роденденско писмо и дизајн на торта го прават одлично за забава и истакнете ја празничната атмосфера. Лесна тежина, цврста структура за трајна употреба, не е лесна за кршење, удобно е да се носат долги периоди. Креирање атмосфера : Создадете пријатна и интересна атмосфера за забавата. Овие очила можат да бидат смешни комплети за фотографии, совршен за декорација на забавни шоу, можете да избегнете здодевно држење на фотографии. Опис Офини очила за очила се совршени за роденденска забава и за декорација на забави или карневалска забава. Креативен и симпатичен изглед на торта, помогнете ви или вашите гости да учествуваат во роденденската игра наскоро, споделете го незаборавниот ден со вашето семејство. Смешни реквизити и играчки за шега за роденден, косплеј и забави за маскарада. Феации- боја : розова.- Материјал : компјутер и AC.- Големина : околу 14,5x13x11cm.- Овие очила можат да бидат смешни комплет за фотографии, совршени за украсување на забави, вие вие може да избегне здодевно држење на фото.- Создавање атмосфера : Создадете пријатна и интересна атмосфера за забавата.

Основните својства

Додатоци на производот