Целулозни сунѓери, кујнски сунѓери за чинија, пукање кујна/сад сунѓер, природни сунѓерки кујна

Целулозни сунѓери, кујнски сунѓери за чинија, пукање кујна/сад сунѓер, природни сунѓерки кујна

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Материјал : Направено од природен сунѓер извлечен од дрвена пулпа, нема повеќе лоши мириси за дневна употреба, добра апсорпција и без гребење на садовите Ефикасен и издржлив : Сунѓер е изработен од висококвалитетна пулпа од дрво, мека во текстура и густа во јачина. Ова ги прави богати со пена и лесни за миење видови кујнски прибор. Без гребнатини : сунѓер за садови има мек и уникатен материјал, така што можете да ги користите без садови за гребење, чинии или чаши. Може дури и да се користи на површини со тврда корач без да оставиме ознаки како што се прозорец, нелепливи тави и скапи стакленички производи. Економски и повеќенаменски : Нашите компресирани сунѓери се навистина направени да траат. Секој сунѓер може да издржи неколку месеци тешка, секојдневна употреба во вашата кујна, бања или автомобил без да се распадне. Употреба : Производот е изработен од компресиран сунѓер. Ве молиме, ставете го во вода за да се впие по употреба. Материјал : Направено од природен сунѓер извлечен од дрвена пулпа, нема повеќе лоши мириси за дневна употреба, добра апсорпција и без гребење на садовите. Ефикасен и издржлив : Сунѓер е изработен од висококвалитетна пулпа од дрво, мека во текстура и густа во јачина. Ова ги прави богати со пена и лесни за миење видови кујнски прибор. Без гребнатини : сунѓер за садови има мек и уникатен материјал, така што можете да ги користите без садови за гребење, чинии или чаши. Може дури и да се користи на површини со тврда корач без да оставиме ознаки како што се прозорец, нелепливи тави и скапи стакленички производи.

Основните својства

Додатоци на производот