Женски стружења, летни врвови печатени модни врвови за медицински сестри за жени, палтови за кратки ракави со врат, пулвер

Женски стружења, летни врвови печатени модни врвови за медицински сестри за жени, палтови за кратки ракави со врат, пулвер

Това е достапна
DEN 159.84
Количина на стоки:

Ткаенини за женски чистачи : 95% полиестер, 5% памук; Меки, дише, удобни и ткаенини кои се пријателски на кожата, совршени за пролет, лето и есен Направено во САД или увезена, прилика : Оваа медицинска сестра за жени е одлично за медицинска сестра, ветеринарна, стоматолошка, асистент, здравствени работници и студенти за да ги покажат вашите професионални, вредни и стилски. Се препорачува да ги проверите деталите за големината на сликата за споредба пред да ја купите, за да можете да ја изберете вистинската големина за вас. Поставата за неопренови. Повлечете го затворањето. Само миење на машината или миење на рацете, женски чистачи Големина : S/M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XL/5 XL; мулти -големина може да се избере, симпатична, мода, мулти графички стил што треба да се избере, лесен за преземање или исклучено. Трендовски, обични и шармантни врвови на стилови на врвови, плус врвови со големина за жени, мулти различен графички стил, апсолутно симпатична мека, дише, удобна и ткаенини кои се пријателски на кожата, совршени за пролет, лето и есен. Направено во САД или увезена, прилика : Оваа медицинска сестра за жени е одлично за медицинска сестра, ветеринарна, стоматолошка, асистент, здравствени работници и студенти за да ги покажат вашите професионални, вредни и стилски. Се препорачува да ги проверите деталите за големината на сликата за споредба пред да ја купите, за да можете да ја изберете вистинската големина за вас. Поставата за неопренови. Повлечете го затворањето. Само миење на машината или миење на рацете, женски чистачи Големина : S/M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XL/5 XL; мулти -големина може да се избере, симпатична, мода, мулти графички стил што треба да се избере, лесен за преземање или исклучено. Трендовски, обични и шармантни врвови во стилот на врвови, плус врвови со големина за жени, мулти различен графички стил, апсолутно симпатичен и смешен. За жени блузи за жени болнички стружења, џемпери, жени кралски сини струже, плус големина Божиќни врвови за жени бели чистачи за жени тренинзи врвови грди Божиќни џемпери врвови за јуниори врвни женски резервоари врвови за бесконечност за бесконечни чистачи за жени женски тунични врвови 3/4 ракави ситни ситници за жени за жени за жени Постави бели стружења за жени поставуваат бесконечни стружења хируршки стружења, истегнуваат дуксери за тинејџери кошули со титули, виолетови струже за жени. Врвовите на женските чистачи поставуваат женски врвови плус големина на врвови на големината јуниори за тела, високи резервоар за вратот за жени памучни чистачи за жени летни преголеми џемпери за жени кои излегуваат на врвови грди Божиќни џемпери кафеави чистачи бели врвови за жени бесконечни стружења долги врвови на ракави за жени масливоки за жени маслички врвови на женски врвови на женски врвови Ноќна надвор фустани врвови за жени за вечерна забава плоштад врат врвови за жени зимска облека за жени врвни култури за тинејџерски девојки облека слатки џемпери за жени. женски фустани врвови зимска облека за жени сиви струже плус големина Божиќни врвови за жени светло сини струже за жени поставени.

Основните својства

Додатоци на производот