Мини фото албум, декоративен практичен PVC материјал џебови Фото албум за 3in фотографии

Мини фото албум, декоративен практичен PVC материјал џебови Фото албум за 3in фотографии

Това е достапна
DEN 1256.00
Количина на стоки:

3in Фото албум : Mini фото албум е албум со 3 инчи Loveубов Hollow, погоден за фотографии, билети, билети за авиокомпанија, картички Едноставен стил : Фото албумот има едноставен стил, со чист изглед на боја, погоден за разни теми на декорација. Изработка на DIY : Албум со фото на џебови со дизајн на насловната страница на DIY, слободно поставете ги омилените фотографии за да го прикажете вашиот стил. 2 Опции за боја : Mini Photo Book има 2 различни бои, кои можат да бидат избрани според вашите претпочитања и потреби. ПВЦ материјал : Албумот со слики е изработен од ПВЦ материјал, кој е носен и издржлив и може да се користи со доверба. Изработка на DIY : Фото албум со џебови со дизајн на насловната страница на DIY, слободно поставете ги омилените фотографии за да го прикажете вашиот стил2. Едноставен стил : Фото албумот има едноставен стил, со чист изглед на боја, погоден за разни теми на декорација3. 3in Фото албум : Mini фото албум е 3 -инчен Albumубовен албум, погоден за фотографии, билети, билети за авиокомпанија, картички4. ПВЦ материјал : Албумот со слики е изработен од ПВЦ материјал, кој е носен и издржлив и може да се користи со доверба5. 2 Опции во боја : мини фото -книга има 2 различни бои, кои можат да се изберат според вашата претпочитање и потреби за утврдување : Тип на ставка : џебови Фото албум Производ Материјал : PVCProduct Големина : Прибл.

Основните својства

Item Type:
Pockets Photo Album
Product Material:
PVC
Product Size:
Approx. 8.5 x 11cm / 3.3 x 4.3in
Product Use:
Storage
packing list:
1 x Pockets Photo Album:

Додатоци на производот