Олански душеци на вратите во затворен, не лизгање, абсорбента, отпор на нечистотија, мат за печење на влез, низок профил во влегувањето во влез за влез

Олански душеци на вратите во затворен, не лизгање, абсорбента, отпор на нечистотија, мат за печење на влез, низок профил во влегувањето

Това е достапна
DEN 191.84
Количина на стоки:

Апсорбира влага и нечистотија Елегантен дизајн со низок профил. Лесно за чистење. Повеќенаменска употреба. [Апсорбира влага и нечистотија] Нашиот затворен дом е способен да отстрани нечистотија и брзо апсорбирање на влагата. Откако ќе влезете во куќата, чевлите ќе бидат веднаш ослободени од вода, прашина, гриз, магла, песок, сон, трева, слабост, дожд или снег благодарение на нашата врата. Нашиот затворен дом го заштитува вашиот тротоарите со фаќање на нечистотија и влага, одржувајќи ги суви и чисти. Doormat е идеален за употреба како влез за влегување, добредојде на дормат, доормат за стапици на нечистотија или килим од влезната врата. [Елегантен дизајн со низок профил] Нашиот МАТ мери 17 инчи x 30 инчи и има тенок дизајн со низок профил од 0,4 инчи со засилени рабови на преклопување. Изградбата на килимот на вратата гарантира дека вратите нема да станат заглавени и дека ќе останат во позиција. Вашиот влез, влезна врата, куќа, лоби, канцеларија, внатрешен двор, гаража, бизнис, штала, простори за живеење, патека и други јавни места се вкусно украсени со софистицирани бои и обрасци. [Лесно да се исчисти] Едноставно тресете го DOORMAT надвор или над вашиот ѓубре, избришете го со метла или вакуумирајте го со рачна правосмукалка. Дорматот може да се измие и да се исуши за потемелно чистење. Ве советуваме да користите ладна вода за плакнење и тивок оган за сушење. [Мулти-намена употреба] Елегантен геометриски дизајн му дава прекрасен богат елемент за украси во вашиот дом, носи шармантно и фантастично чувство за вашето семејство. Олан на вратата од врата широко користен за сите временски услови, работи како душек од влезна врата, душеци на врата, добредојде на вратите, затворени душеци за влез, душек за чевли, кучиња дормат, подни душеци, просторија за кал, и др. Одлична идеја за подароци за сите прилики, Божиќ, свадба, Денот на таткото, Денот на мајката и Денот на вineубените. [Ве молиме, забележете] ставете го килимот на вратата на ниво, рамна, сува површина откако целосно ќе ја отворите. За време на употребата, вратата мора да се постави на суво подрачје. Лизгањето може да се случи на влажна површина. Без разлика колку пати ќе измиете и исушите парче, бојата нема да избледи и ќе остане брилијантна. Ако имате какви било прашања во врска со какви било проблеми со контролата на квалитетот, contactубезно контактирајте со нас. [Апсорбира влага и нечистотија] Нашиот затворен дом е способен да отстрани нечистотија и брзо апсорбирање на влагата. Откако ќе влезете во куќата, чевлите ќе бидат веднаш ослободени од вода, прашина, гриз, магла, песок, сон, трева, слабост, дожд или снег благодарение на нашата врата. Нашиот затворен дом го заштитува вашиот тротоарите со фаќање на нечистотија и влага, одржувајќи ги суви и чисти. Doormat е идеален за употреба како влез за влегување, добредојде на дормат, доормат за стапици на нечистотија или килим од влезната врата.

Основните својства

Додатоци на производот