X Autohaux Автомобил Резервна Камера За Автомобил Универзална Регистарска Табличка Резервна Камера За Автомобил Водоотпорен Заден Поглед Камера Сензор За Паркирање С

X Autohaux Автомобил Резервна Камера За Автомобил Универзална Регистарска Табличка Резервна Камера За Автомобил Водоотпорен Заден Поглед Камера

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Оваа резервна камера на возилото ќе ви помогне да избегнете пречки при рикверц, да ви обезбеди јасни слики, да ви помогне да имате пријатно искуство во возењето и да ја подобрите безбедноста при возење Резервната камера има објектив, обезбедувајќи јасни слики во различни светлосни средини. Ја подобрува стабилноста на сигналот, водоотпорноста, издржливоста итн. Никогаш повеќе не грижете се за сонцето или дождот. Резервната камера на регистарската табличка може да реализира скриена инсталација, која е широко применлива и лесна за инсталирање. Нашиот кабел за напојување користи густа бакарна жица, полесно е да се поврзе, што исто така ја зголемува стабилноста на сигналот при пренос на долги растојанија. Оваа резервна камера на возилото ќе ви помогне да избегнете пречки при рикверц, да ви обезбеди јасни слики, да ви помогне да имате пријатно искуство во возењето и да ја подобрите безбедноста при возење. Резервната камера има објектив, обезбедувајќи јасни слики во различни светлосни средини. Ја подобрува стабилноста на сигналот, водоотпорноста, издржливоста итн. Никогаш повеќе не грижете се за сонцето или дождот. Резервната камера на регистарската табличка може да реализира скриена инсталација, која е широко применлива и лесна за инсталирање. Нашиот кабел за напојување користи густа бакарна жица, полесно е да се поврзе, што исто така ја зголемува стабилноста на сигналот при пренос на долги растојанија.

Основните својства

Додатоци на производот