Боемски слон за молив за молив, двојно торбичка за пенкало со голем капацитет, држач за канцеларии за внатрешни работи за домашна канцеларија за домашна канцелариј

Боемски слон за молив за молив, двојно торбичка за пенкало со голем капацитет, држач за канцеларии за внатрешни работи за домашна канцеларија

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, многу издржлив. Дизајн : Дизајн на куќишта со двослојни молив, удобен за да ги класифицирате и чувате предметите што ги користите, правејќи ги предметите да изгледаат поудобни и поудовни за вашата дневна употреба. Голем капацитет : Случајот со моливи обезбедува голем простор за складирање, кој може да задржи повеќе од 50 пенкала или моливи, а може да складира и разни мали предмети, канцелариски торба што ве изненадува. Прилики : Модерниот случај со моливи е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, студиската соба, спалната соба, бирото, канцеларијата и така натаму. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, многу издржлив. Дизајн : Дизајн на куќишта со двослојни молив, удобен за да ги класифицирате и чувате предметите што ги користите, правејќи ги предметите да изгледаат поудобни и поудовни за вашата дневна употреба. Голем капацитет : Случајот со моливи обезбедува голем простор за складирање, кој може да задржи повеќе од 50 пенкала или моливи, а може да складира и разни мали предмети, канцелариски торба што ве изненадува.

Основните својства

Додатоци на производот