Хершел Мала Америка Ранец За Лаптоп, Пепел Роза, Среден Волумен 17,0 Л

Хершел Мала Америка Ранец За Лаптоп, Пепел Роза, Среден Волумен 17,0 Л

Това е достапна
DEN 1598.72
Количина на стоки:

КОЛЕКЦИЈА ХЕРШЕЛ : Кликнете на логото на нашиот бренд на врвот на страницата за да ја истражите целосната колекција од Снабдувањето со Хершел ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : безвременска силуета инспирирана од класичниот планинарски стил. Цврста полиестерска и најлонска ткаенина, изработена за сите авантури. Лагер со пруги со потпис, затворање на кабелот и ремени прицврстени со магнет со метални пински токи. Завршено со класичната ткаена етикета на хершел. Пространа, разноврсна и технолошка, Хершел Малата Америка е погодна и за вашите секојдневни патувања и за носење авиони. МАЖИ/ЖЕНИ/УНИСЕКС : Ранецот Хершел Мала Америка е направен за секого. Користете го за патување, училишна недела, службено патување или викенд авантура. 17Л КАПАЦИТЕТ : 16 "висок и 10. Од вашиот пасош до вашите тешки учебници, има многу простор за да собере се што ви треба за училиште, работа или патување. УДОБНО НОСЕЊЕ : Обложени, контурирани ремени за рамо и подлога за воздушна мрежа што дише, дизајнирани за поподдржувачко и поудобно патување до работа или училиште. Малата Америка хершел, исто така, прави совршен авион за носење. ЛЕСНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ : Повеќе прегради за одржување на вашите најважни работи на место. Преден џеб со клучен клип и скриен патент, нудејќи заштита од кражба. Технолошки безбеден ракав е обложен и обложен со руно, одговара на лаптопите до 15". Внатрешниот медиумски џеб е идеален за вашиот паметен телефон, а дополнителната порта за слушалки е совршена за плејлиста во движење. КОЛЕКЦИЈА ХЕРШЕЛ : Кликнете на логото на нашиот бренд на врвот на страницата за да ја истражите целосната колекција од Снабдувањето со Хершел. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : безвременска силуета инспирирана од класичниот планинарски стил. Цврста полиестерска и најлонска ткаенина, изработена за сите авантури. Лагер со пруги со потпис, затворање на кабелот и ремени прицврстени со магнет со метални пински токи. Завршено со класичната ткаена етикета на хершел. Пространа, разноврсна и технолошка, Хершел Малата Америка е погодна и за вашите секојдневни патувања и за носење авиони.

Основните својства

Додатоци на производот