Сабоке руска Сина Мачка 2023 Ѕид Календар

Сабоке руска Сина Мачка 2023 Ѕид Календар

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Обележани државни празници Страниците се мат за лесно запишување белешки и потсетници. 12 месеци (јануари - декември). Двојна Големина А4 (Затворена : 8-1/4 х 11-3/4 инчи, Отворена : 11-3/4 х 16-1/2 инчи). Обележани државни празници. Страниците се мат за лесно запишување белешки и потсетници. 12 месеци (јануари - декември). Двојна Големина А4 (Затворена : 8-1/4 х 11-3/4 инчи, Отворена : 11-3/4 х 16-1/2 инчи).

Основните својства

Додатоци на производот