Тенубо Палто Решетката Ѕид Монтирање, Брусен Никел Палто Решетката со 5 Метални Ѕидни Куки, Облека Капи Пешкир Чанта Облека, Шапка Решетката За Бања Кујна Хотел

Тенубо Палто Решетката Ѕид Монтирање, Брусен Никел Палто Решетката со 5 Метални Ѕидни Куки, Облека Капи Пешкир Чанта Облека, Шапка Решетката

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

●Ефективни решенија за складирање ● држач за ѕид на решетката за Палто ставете ги секојдневните предмети како крпи, бањарки, облека, капи, чадори, чанти и кујнски предмети на дофат, заменувајќи ги тие гломазни закачалки и заштедувајќи повеќе простор и уредност отколку да купувате повеќе одделни куки ● Силна и висококвалитетна структура ●Лавиците за палто монтирани На Ѕид се изработени од НЕРЃОСУВАЧКИ челик SUS304 и се отпорни на секојдневни гребнатини, корозија, избледување и ' рѓа. Висококвалитетен процес на полирање и четкана завршница на никел, мазна на допир, така што нема да ја изгребе ткаенината или материјалот. ● Широка Употреба Овие двојни куки за крпи се совршени алатки на места каде што не е дозволено дупчење во ѕидови, како што се станови за изнајмување, R. кука за наметка од нерѓосувачки челик, лесна за замена, нема да го оштети ѕидот. ●Практични Куки Без Оштетување●Овие самолепливи куки се совршени алатки на места каде што не е дозволено дупчење во ѕидови, како што се станови за изнајмување, R. кука за наметка од нерѓосувачки челик, лесна за замена, нема да го оштети ѕидот. ●Лесна инсталација без дупчење+Излупете ја лепливата подлога зад куките за крпи од нерѓосувачки челик и закачете ја на саканата положба. Цврсто притиснете го 30 секунди. Препорачуваме да ставите нешто по 24 часа. За отстранување, загрејте го лепилото со фен и металните ѕидни куки лесно може да се отстранат без клинци или завртки. ●Ефективни решенија за складирање ● држач за ѕид на решетката за Палто ставете ги секојдневните предмети како крпи, бањарки, облека, капи, чадори, чанти и кујнски предмети на дофат, заменувајќи ги тие гломазни закачалки и заштедувајќи повеќе простор и уредност отколку да купувате повеќе одделни куки. ● Силна и висококвалитетна структура ●Лавиците за палто монтирани На Ѕид се изработени од НЕРЃОСУВАЧКИ челик SUS304 и се отпорни на секојдневни гребнатини, корозија, избледување и ' рѓа. Висококвалитетен процес на полирање и четкана завршница на никел, мазна на допир, така што нема да ја изгребе ткаенината или материјалот. ● Широка Употреба Овие двојни куки за крпи се совршени алатки на места каде што не е дозволено дупчење во ѕидови, како што се станови за изнајмување, R. кука за наметка од нерѓосувачки челик, лесна за замена, нема да го оштети ѕидот. ●Практични Куки Без Оштетување●Овие самолепливи куки се совршени алатки на места каде што не е дозволено дупчење во ѕидови, како што се станови за изнајмување, R.

Основните својства

Додатоци на производот