Индијанска полица 3 Куки За Пакување | Куки На Ѕид | Повеќебојни Куки За Клучеви | Куки Од Месинг Палто За Ѕид | Цветна Дама Кука Пешкир [19,82 См]

Индијанска полица 3 Куки За Пакување | Куки На Ѕид | Повеќебојни Куки За Клучеви | Куки Од Месинг Палто За Ѕид | Цветна Дама Кука Пешкир [19,82

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

[Карактеристики]- Нашата Закачалка За Тешки Ѕидови Со Завртки Е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна Куки На Ѕид Материјал : Месинг. Куки за Палто За Боја На Ѕид : Разнобојни. Висина : 7,8 Инчи Прибл. Ширина : 4,8 Инчи Прибл. Должина : 2,1 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. [Карактеристики]- Нашата Закачалка За Тешки Ѕидови Со Завртки Е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна. Куки На Ѕид Материјал : Месинг. Куки за Палто За Боја На Ѕид : Разнобојни. Висина : 7,8 Инчи Прибл. Ширина : 4,8 Инчи Прибл. Должина : 2,1 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие куки за ѕидни палта во антички стил кои можат да се користат за неколку различни намени и исто така да обезбедат ретро вибрации на вашиот модерен простор. Дизајнирани од традиционалната техника за одржување на нивните својства во секаков вид на околина, овие ѕидни куки се лесни за инсталирање без никаква помош. Дајте им на вашите капи, палта, чадори и чанти постојан дом со овие рачно изработени куки изработени од квалификувани занаетчии Од Индија.

Основните својства

Додатоци на производот