B&засилувач;C 15SW115-8 15-Инчен Неодимиум Сабвуфер Звучник Возачот

B&засилувач;C 15SW115-8 15-Инчен Неодимиум Сабвуфер Звучник Возачот

Това е достапна
DEN 223.84
Количина на стоки:

3400 W континуирана програма моќност капацитет 116 mm (45 во) сплит ликвидација бакар глас серпентина 35 - 1500 Hz одговор97 d B чувствителност. Екскурзија од 60 мм врв до врв пред оштетување Неодимиумскиот магнет овозможува многу висок фактор на сила и линеарна екскурзија Двоен силиконски пајак со оптимизирана усогласеност. Вентилиран јаз на гласовниот калем за намалена моќност компресија алуминиумски демодулирачки прстен за многу ниско изобличување. Тип на производ : ЗВУЧНИЦИ. B&C 15sw115-8 15-Инчен Неодимиум Сабвуфер Звучник Возачот.

Основните својства

Додатоци на производот