4 Парчиња Зелена Квадратна Коцка Алуминиумска Фолија Балон За Свадба Годишнина Невестински Туш Роденден Декор Материјали

4 Парчиња Зелена Квадратна Коцка Алуминиумска Фолија Балон За Свадба Годишнина Невестински Туш Роденден Декор Материјали

Това е достапна
DEN 111.84
Количина на стоки:

4 парчиња 22 инчен коцка фолија балониСфера со метален сјај, униформа боја,сферична убава,Автоматско запечатување, лесно дување, лесно запечатување. Пакетот вклучува 22 инчни џиновски балони со квадратна коцка фолија (4 парчиња), слама за инфлација( 2 парчиња), идеални големи зелени балони, овие балони може да се полнат со воздух и хелиум,ве Молиме не преполнувајте ги балоните. НЕВЕРОЈАТЕН ФОТО РЕКВИЗИТ тоа е огромна големина и убави и уникатни визуелни ефекти Во Зелена боја.Овие балони зелени, балони за забави се идеални балони за роденденска забава. Балоните со коцки се со живописни бои, материјали за зелени забави, опција за многу Забави како што се роденден, свадба, бебешки туш моминска вечер брачна забава итн. И ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме АСА. 4 парчиња 22 инчен коцка фолија балони.Сфера со метален сјај, униформа боја,сферична убава,Автоматско запечатување, лесно дување, лесно запечатување. Пакетот вклучува 22 инчни џиновски балони со квадратна коцка фолија (4 парчиња), слама за инфлација( 2 парчиња), идеални големи зелени балони, овие балони може да се полнат со воздух и хелиум,ве Молиме не преполнувајте ги балоните. НЕВЕРОЈАТЕН ФОТО РЕКВИЗИТ тоа е огромна големина и убави и уникатни визуелни ефекти Во Зелена боја.

Основните својства

Додатоци на производот