Автомобилски Пароброд за Автоматско Детализирање, Рачен Чистач НА Пареа WICHEMI 110V 2500W Со Резервоар ЗА Вода ОД 1350 ML, Пренослив Електричен пароброд За Машина За Чистење

Автомобилски Пароброд за Автоматско Детализирање, Рачен Чистач НА Пареа WICHEMI 110V 2500W Со Резервоар ЗА Вода ОД 1350 ML, Пренослив

Това е достапна
DEN 1359.68
Количина на стоки:

WICHEMI е специјализиран за комерцијални и производи за домаќинство, kichenware, домашен и комерцијален декор и производи на отворено ВИХЕМИ отсекогаш бил поврзан со подобрување на квалитетот на животот на луѓето и придржување кон деловната цел на "обезбедување што е можно повеќе клиенти со достапни, добро дизајнирани, функционални и иновативни производи". Посветени сме на подобрување на квалитетот на вашиот живот и создавање идеален живот за вас. ????? ???? ??????????? ??? ???? ???????? - Рачниот чистач на пареа може да генерира 105°C/221°F висока температура и пареа под притисок во рок од 10-тите години што може длабоко да ги исчисти и елиминира маснотиите, дамките, прашината и нечистотијата од широк спектар на површини. ?????? ????? ???????? ????? ???? - Пароброд за поддршка за детали за автомобилот за да додадете вода за време на работата, така што паробродот може да работи подолго време за чистење. Цевката за долго продолжување 8.66 помага дека паробродот со детали за автомобилот може да оди подалеку и да работи далечно. Доколку е потребно, додадете детергент во водата и закачете ги вклучените глави на четката за да ги отстраните тврдоглавите дамки. ? ?????? ?????????? - Пароброд за чистење со 6 нивоа прилагодувањето може да се прилагоди за да се постигнат различни барања. Лесен, пренослив и со долг кабел за напојување. ???? ?? ??????? & ????? ?? ??? - Само додадете доволно вода во резервоарот и вклучете го прекинувачот за да започнете со чистење. Можете да го контролирате влезот на вода со вртење на копчето за прилагодување на излезот на пареа. Заштедува повеќе вода од традиционалното чистење на миење раце. Пареа цевка од 7,2 стапки, кабел за напојување од 8,2 стапки, што ви овозможува да извршувате активности за чистење во доволно голем опсег. цевки за пареа, кабли за напојување, двослојни парни цевки отпорни на експлозија за да се спречат изгореници за време на работата, побезбедни. ??????????????? ????? ??????? - 3 различни глави на четки лесно ги задоволуваат дневните различни потреби за чистење. Лесно да се постигне отстранување на маслото, отстранете ги дамките брзо и силно, создавајќи чист и удобен простор за живеење. ?????-??????? ????? ??????? - Електричен рачен чистач на пареа се користи за чистење ѕидови, плоча за готвење, чад светилка, климатизери, микробранова печка, машина за перење алишта, фрижидер и многу повеќе, широко применет во детали за автомобили, автомобилски гуми, кујна, бања, мебел итн. ???% ???? ??? ???????????? - Стоиме зад нашиот чистач на пареа под висок притисок и секогаш ќе се фокусираме на вашето задоволство. Ако имате било какви прашања со чистач на пареа за автомобили, ве молиме не двоумете се да не контактирате. ВИЧЕМИ е посветен на вашето задоволство. ????? ???? ??????????? ??? ???? ???????? - Рачниот чистач на пареа може да генерира 105°C/221°F висока температура и пареа под притисок во рок од 10-тите години што може длабоко да ги исчисти и елиминира маснотиите, дамките, прашината и нечистотијата од широк спектар на површини.

Основните својства

Додатоци на производот