Франсоа и Мими Елита Вистински 3,5 мм Дрво Во Уво бучава-изолирачки Слушалки За Слушалки Со Микрофон, Пакување На Мало!

Франсоа и Мими Елита Вистински 3,5 мм Дрво Во Уво бучава-изолирачки Слушалки За Слушалки Со Микрофон, Пакување На Мало!

Това е достапна
DEN 199.20
Количина на стоки:

Рачно изработени со грижа од вистинско дрво Вграден Микрофон за работа без раце. Јасен, јасен звук секој пат без изобличување. Вклучени се заменливи перници за уши. Работи одлично со almsot сите уреди кои користат 3,5 mm Aux влез. Рачно изработени со грижа од вистинско дрво. Вграден Микрофон за работа без раце. Јасен, јасен звук секој пат без изобличување. Вклучени се заменливи перници за уши. Работи одлично со almsot сите уреди кои користат 3,5 mm Aux влез. Рачно изработена со грижа Од вистинско дрво Гарантира Сигурност и Удобност.

Основните својства

Додатоци на производот