Чанта за шминка на униси, Те Сакам Розова Торба За Козметика За Денот На Вљубените Пренослива Торба Организатор На Патнички Воз Додатоци Алатки За Убавина За Жени

Чанта за шминка на униси, Те Сакам Розова Торба За Козметика За Денот На Вљубените Пренослива Торба Организатор На Патнички Воз

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 65 см, со затворен патент, има многу области за складирање за да ги задржи повеќето потреби за нормална големина и да ги одржува безбедни. Добро Изработена и Издржлива : оваа мала козметичка торба за шминка е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина и со издржлив и квалитетен патент, што и дава на оваа чанта многу поголема заштита од вашите просечни преносни чанти. Идеален Организатор : Нашата торба за шминка има една главна торба, умерен капацитет за да ја држите вашата дневна голема козметика. Со одделни џебови внатре, можете лесно да ги класифицирате вашите предмети. Совршен За Дома Или Патување : торбата ви овозможува да најдете работи што ви се потребни брзо и лесен пристап. И кога патувате, лесно можете да ја преклопите торбата и да ја ставите во куферот. Значи, совршено е за бања, хотел, теретана, студио за јога, студентски дом, камион, авион, кампување или патување. Апликација за производ : оваа симпатична и забавна мала торбичка може да се користи како организатор на шминка, футрола за патување,футрола за моливи, козметичка кеса за чанта.И тоа е исто така совршен избор за подароци за денот на вљубените, подароци за денот на мајката , подароци за роденден или украси за забави. Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 6.5 см, со затворен патент, има многу области за складирање за да ги задржи повеќето потреби за нормална големина и да ги одржува безбедни. Добро Изработена и Издржлива : оваа мала козметичка торба за шминка е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина и со издржлив и квалитетен патент, што и дава на оваа чанта многу поголема заштита од вашите просечни преносни чанти. Идеален Организатор : Нашата торба за шминка има една главна торба, умерен капацитет за да ја држите вашата дневна голема козметика. Со одделни џебови внатре, можете лесно да ги класифицирате вашите предмети. Совршен За Дома Или Патување : торбата ви овозможува да најдете работи што ви се потребни брзо и лесен пристап.

Основните својства

Додатоци на производот