Капсулно Куќиште Компатибилно За Алкател TCL A3 A509DL [Воено Одделение Отпорен На Удари Тежок Држач За Ремен Футрола За Хибриден Црн Капак на Телефонот] за сите Операто?

Капсулно Куќиште Компатибилно За Алкател TCL A3 A509DL [Воено Одделение Отпорен На Удари Тежок Држач За Ремен Футрола За Хибриден Црн Капак

Това е достапна
DEN 931.20
Количина на стоки:

Дизајниран Да Одговара : Алкател TCL A3 A509 DL (нема да одговара НА A3 X) Поддржува Чи Безжично, Магнетно Полнење Лесен Пристап до сите Копчиња И Порти; Вградениот Држач За Удари Поддржува Гледање Без Раце; Вклучена Е Удобна Футрола за Ремен за Носење Телефон. Висококвалитетен Уметнички Случај Дизајниран И Испорачан од САД. Телефонот Не Е Вклучен; Заштитник На Екранот Не Е Вклучен. Дизајниран Да Одговара : Алкател TCL A3 A509 DL (нема да одговара НА A3 X). Поддржува Чи Безжично, Магнетно Полнење Лесен Пристап до сите Копчиња И Порти; Вградениот Држач За Удари Поддржува Гледање Без Раце; Вклучена Е Удобна Футрола за Ремен за Носење Телефон. Висококвалитетен Уметнички Случај Дизајниран И Испорачан од САД. Телефонот Не Е Вклучен; Заштитник На Екранот Не Е Вклучен. Оваа Футрола За Хибриден Црн Капак На Телефонот Отпорен На Удари Од Воено Одделение (Поддржува Чи Безжичен И Компатибилен Со Моќност) е специјално дизајнирана да одговара на Вашиот Алкател TCL A3 (A509 DL) со врвна силиконска гума и тврд поликарбонат компјутер пластичен хибриден материјал кој нуди извонредна заштита на телефонот и уникатен изглед кој одговара на вашиот животен стил!.

Основните својства

Додатоци на производот