Прекрасна 30 Забелешка Сантос Махагони Цветна Инкрустирана Музичка Кутија За Накит Со Брава И Клуч - Тристесе

Прекрасна 30 Забелешка Сантос Махагони Цветна Инкрустирана Музичка Кутија За Накит Со Брава И Клуч - Тристесе

Това е достапна
DEN 9903.84
Количина на стоки:

Мелодија : 30 забелешка движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Вметнување дрво : Традиционален цветен дизајн. Надворешност : сантос махагони дамка со розово дрво рамка. Внатрешни работи : Наредени во маслинесто зелена велур ткаенина, 2 отворени прегради. Дрво/Материјали : махагони, розово дрво, златен хардвер, дрвени нозе, функционална брава и клуч. Мелодија : 30 забелешка движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни). Вметнување дрво : Традиционален цветен дизајн. Надворешност : сантос махагони дамка со розово дрво рамка. Внатрешни работи : Наредени во маслинесто зелена велур ткаенина, 2 отворени прегради. Дрво/Материјали : махагони, розово дрво, златен хардвер, дрвени нозе, функционална брава и клуч. Мелодија : 30 забелешка движење (ве молиме видете погоре за достапни наслови на песни) вметнување Дрво : Традиционален Надворешен цветен дизајн : дамка Од Сантос Махагони Со Внатрешност На Рамката од розово дрво : Обложена во маслинесто зелена велур ткаенина, 2 отворени прегради Дрво/Материјали : махагони, розово дрво, златен хардвер, дрвени нозе, функционална брава и Клуч Рачно Изработени во Соренто, Италија.

Основните својства

Додатоци на производот