Паун Опашка Симбол Шема Куки Ѕид Монтирани, Самолепливи Крпа Клуч Кука нагоре, Палто И Капа Кука Решетката, 7 Инчи Издржливи Куки

Паун Опашка Симбол Шема Куки Ѕид Монтирани, Самолепливи Крпа Клуч Кука нагоре, Палто И Капа Кука Решетката, 7 Инчи Издржливи Куки

Това е достапна
DEN 846.40
Количина на стоки:

Димензии : големината на ѕидните куки на палтото е 7, 0х2, 7 во/18х7 см; висината на куката е 1,4 во/3,5 см; решетката за складирање е : 6, 3х2, 3х1, 0 во/16х6х2, 5 см Тежина : само 130гр. Повеќенаменски : има 5 куки за држач за ѕид на решетката за палто, кои можат да ги задоволат основните потреби истовремено. Може да се користат за закачување шалови, капи, крпи, облека, ремени, клучеви, паричници, кујнски прибор, чадори, јажиња, чаши итн. Широко се користи во бањи, кујни, дневни соби, спални соби, гардероби, влезни премини и други ѕидови. Уникатност : Покрај 5 куки за складирање, најуникатно е што нашите лепливи куки за лепило имаат и дополнителни мали прегради за складирање, кои можат да стават некои мали предмети како што се ножици, пенкала, огледала, клучеви итн. Материјал : печатениот дел од куката За Закачалка за Капут е изработен од кожа од микрофибер, а малиот простор за складирање е изработен од тврда пластика. Тој е многу издржлив и има долг работен век. Времето нема да ја промени својата боја, колку и да е долго, сепак е убаво. Решетката за организатор на куки може да издржи околу 4,4 килограми тежина на мазна површина. Заштеда на простор : Лепливи лепливи куки се прикачени на неискористениот ѕид простор за складирање и сумирање, што во голема мера заштедува простор. Не само тоа, извонредното печатење им овозможува на куките да станат ѕидни украси. Здраво, добар ден! Ви благодариме за вашиот избор!Едноставна решетка за палто монтирана на ѕид донесе многу погодност во нашите животи.За Нашите Куки до : 1. Ставете некои најчесто користени мали предмети на лесно место за наоѓање. Претворете ги неискористените ѕидни простори како што се ходникот, дневната соба, кујната, спалната соба, бањата, гардеробата итн. во дневниот простор за складирање. Решетка за куки за палто, решетка за куки за крпи, решетка за куки за капи, решетка за кујнски куки, решетка за клучеви, домашно складирање, складирање на ѕид.

Основните својства

Додатоци на производот