Huepar Зелен Зрак Крст Линија Ласерски Ниво, Само-Израмнување Вертикална И Хоризонтална Линија Ласерски Израмнување Алатка Со Полнење Ли-јонска Батерија За Изградба,

Huepar Зелен Зрак Крст Линија Ласерски Ниво, Само-Израмнување Вертикална И Хоризонтална Линија Ласерски Израмнување Алатка Со Полнење

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Qully-li - ЈОНСКА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ И ИНДИКАТОР ЗА НАПОЈУВАЊЕ-Напојуван од Вградена Ли-јонска Батерија, huepar FC011 G ласерското ниво нуди извонредно време на работа и може да трае околу 6 часа континуирано работење кога е целосно наполнето 4-те индикатори за батерии им овозможуваат на корисниците да ја знаат моменталната јачина на батеријата и заштитата од полнење помага да се спречи преполнување. Со порта За полнење Тип-Ц, корисникот може да го наполни нивото на ласерот со лаптоп, банка за напојување, полнач за автомобил, итн. Quss-laser Зраци СО ВКРСТЕНА ЛИНИЈА-Нуди две светли ласерски линии од 110° - една хоризонтална и една вертикална кои се прецизно израмнети и измерени, за широк спектар на апликации за ниво и усогласување, како што се виси слика, сликање, виси позадина дома конструкции. 1/4 " -20 држачите за навој ви овозможуваат да го користите со статив (не е вклучен) и лесно да ја прилагодите неговата висина за да го направите мерењето флексибилно и стабилно. €●САМОНИВЕЛИРАЧКИ И РАЧЕН РЕЖИМ-Отклучете го нишалото, режимот за самонивелирање е овозможен, може брзо да се израмни во рамките на 3s, ласерските зраци постојано ќе трепкаат кога алатката е надвор од опсегот на самонивелирање°4°. Откако ќе се заклучи нишалото, вкрстените линии ќе бидат заклучени во позиција за употреба под кој било агол. Quopact и ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - ова вкрстено ласерско ниво е компактно и лесно за лесно фаќање, тоа е најзгодната и најпрофесионална ласерска алатка на која можете да помислите да ја извршите за работа. Едноставно е да се користи само со еден оперативен прекинувач, кој е лесен за менување режими и гарантира брза работа без грешки, што го прави вашиот живот поефикасен и поедноставен. `+СВЕТЛО ЗЕЛЕН ЛАСЕР со ГОЛЕМА ПРЕЦИЗНОСТ - овој ласер со вкрстена линија ја прифаќа зелената ласерска единица на светлиот Осрам, која е отпорна на температурни промени и има поголема стабилност.

Основните својства

Додатоци на производот