Персонализирано Гравирано Стакло Од Виски од 10,25 мл-Прилагодени Врежани Божиќни Подароци Од Бурбон За Мажи, Тато Шкотски Чаши За Роденден, Младоженци, Карпи За Кокт

Персонализирано Гравирано Стакло Од Виски од 10,25 мл-Прилагодени Врежани Божиќни Подароци Од Бурбон За Мажи, Тато Шкотски Чаши За Роденден, Младоженци,

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Чистото стакло за виски содржи 10,25 унци и е направено во САД Дизајнот со ласерско гравирање е постојан и безбеден за миење садови. Подарок заврши подготвен и идеален за љубител на коктел во вашиот живот. Кликнете Прилагоди Сега За да започнете; вашиот сопствен текст ќе биде врежан точно како што е напишано. Достапна е задна порака; пополнете го вашиот приспособен подарок со дополнителен текст на задниот дел од стаклото. Точка Спецификација : 3,75 Инчи дијаметар на стоп : 3,25 инчи Долен Дијаметар : 3 инчи капацитет : 10,25 унци прославете со стил со оваа класична чаша виски за љубителите на бурбон, скоч или коктел во вашиот живот! Капацитетот од 10,25 мл е совршен за сѐ, од ноќна капа до старомодна.Постојаното гравирање се сече во стаклото и создава дизајн во кој треба да се ужива во годините што доаѓаат. Ова виски стакло е класичен додаток на секоја колекција или бар.Овој квалитет на ресторанот, издржливото стакло е безбедно за миење садови и одлично за редовна секојдневна употреба со вода, безалкохолни пијалоци или како стакло од карпи.Дизајниран и врежан Во Фајетвил, Арканзас на стаклени садови што се направени во САД. Бидете сигурни дека вашиот подарок ќе биде елегантен, цврст и рачно изработен за да трае цел живот.

Основните својства

Додатоци на производот