Ултрагуард Рашири Сатен Затворен Капак На Автомобилот: Компатибилен со 2012-2023 Порше 911 Купе Карера Тарга Турбо ГТС, Кајман &засилувач; Боксстер-Крајната ПРИЛАГОДЕНО

Ултрагуард Рашири Сатен Затворен Капак На Автомобилот: Компатибилен со 2012-2023 Порше 911 Купе Карера Тарга Турбо ГТС, Кајман &засилувач;

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Дизајни со заштитен знак Внимание на деталите. Семејството е во сопственост и работи Во Јужна Калифорнија. Дизајниран во САД ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : Се Препорачува само за внатрешна употреба. Одговара на сите Купеа 2012-2022 911 и 2006+ Кајмански Купеа И Боксстер. Овој капак го штити вашиот од прашина и нечистотија. Да се разбереме, вашиот автомобил сепак се валка внатре! Ова е најдобрата внатрешна покриеност и заштита што можете да ја добиете. ЦВРСТО ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : луксузниот Сатенски Капак за Автомобил Што Се Протега На Ултра Стража му дава на вашиот автомобил цврсто вклопување, така што секој може да ги цени контурите и линиите на вашиот. Изработен од растеглив сатен за обичај и цврсто вклопување. Без доделување или брчки поради растегливиот материјал. Нема да најдете подобар капак за автомобил!. ДИШЕ : овој уникатен материјал ја држи прашината подалеку од вашиот, но сепак му овозможува да дише за да не добиете акумулација на влага дури и ако вашиот автомобил е во складиште! Мекиот внатрешен слој ги штити вашите автомобили деликатна завршница и нема да ја изгребат површината. СУПЕРИОРЕН ИЗГЛЕД : овој капак има помалку шевови за супериорен изглед, во споредба со изгледот на крпеница на другите корици. Нашиот мек, но издржлив материјал нема лесно да се искине или искине. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА & Вклучува торба за складирање. ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : Се Препорачува само за внатрешна употреба. Одговара на сите Купеа 2012-2022 911 и 2006+ Кајмански Купеа И Боксстер. Овој капак го штити вашиот од прашина и нечистотија. Да се разбереме, вашиот автомобил сепак се валка внатре! Ова е најдобрата внатрешна покриеност и заштита што можете да ја добиете. ЦВРСТО ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : луксузниот Сатенски Капак за Автомобил Што Се Протега На Ултра Стража му дава на вашиот автомобил цврсто вклопување, така што секој може да ги цени контурите и линиите на вашиот. Изработен од растеглив сатен за обичај и цврсто вклопување.

Основните својства

Додатоци на производот