Лабораторија Стакло Колба, 3-Вратот Три Вратот, Круг Дното 2000мл 24/40 Нови

Лабораторија Стакло Колба, 3-Вратот Три Вратот, Круг Дното 2000мл 24/40 Нови

Това е достапна
DEN 1459.20
Количина на стоки:

стаклена колба, три вратот, круг дното големина : 2000мл 24/40 заеднички. изработени Од Боросиликатно Стакло. стаклена колба, три вратот, круг дното. големина : 2000мл 24/40 заеднички. изработени Од Боросиликатно Стакло. Лабораториска стаклена колба, три врат, тркалезно дно2000мл 24/40 нова големина на тежок ѕид : 2000мл. прикажан како слика.сликата што се прикажува е 1000мл.

Основните својства

Додатоци на производот