Шестоаголна Капа Завртки 316 Нерѓосувачки Челик-5/16-24 х 2 Делумна Нишка Количина-1.000

Шестоаголна Капа Завртки 316 Нерѓосувачки Челик-5/16-24 х 2 Делумна Нишка Количина-1.000

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Шестоаголни Капачиња Завртки се завртки со рамо во должина подолго од 1-1/4" Тие имаат шестоаголна глава, дизајнирана да биде управувана од клуч. Најчесто се нарекува завртки или завртки. Овие завртки се единствени поради нивната нишка. Шестоаголните завртки за капачиња се целосно навојни во пократки должини (обично околу 1-1/4 инчи, во зависност од дијаметарот на завртката) и делумно навојни со рамо под шестоаголната глава на прицврстувачот во подолги должини. 316 Шестоаголни Завртки Од Нерѓосувачки Челик се погодни за инсталации за солена вода, морска и хаш околина. За полесно наоѓање на она што ви треба, секоја големина на производот е проследена со ПТ или ФТ. ПТ се залага за делумно навој и ФТ се залага за целосно навој. Подолго, целосно навојните шестоаголни завртки гледаат Шестоаголни Завртки. Шестоаголна Капа Завртки 316 Нерѓосувачки Челик-5/16-24 х 2 Делумна Нишка Количина-1.

Основните својства

Додатоци на производот