Калори Стаклени Контејнери За Полнење Парфем Шише Гроздобер Парфем Шише парфем шишиња празен парфем диспензерот гроздобер парфем шишиња Празни Парфем Шишиња Кри?

Калори Стаклени Контејнери За Полнење Парфем Шише Гроздобер Парфем Шише парфем шишиња празен парфем диспензерот гроздобер парфем

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Декоративно Стаклено Шише Парфем Чувајте етерични масла, миризливи масла, парфеми, раствори за чистење или кој било друг вид течност, одлични за лична употреба, бизниси, салони или бањи Антички Стаклени Шишиња Изработени од врвни и одлични материјали, кои се издржливи и практични за секојдневна употреба. Празни Шишиња Со Парфеми Ги Користат шишињата есенцијално масло против штетни зраци, дебели, мазни и полни со елеганција. Стакло Парфем Шише Дизајниран Од висококвалитетен материјал, отпорен на корозија, мазен, анти - и генерално издржлив, за да можете да добиете максимална вредност. Гроздобер Парфем Вијала можете безбедно да го транспортирате секое шише во вашата торба со многу минимален ризик од истурање. Декоративно Стаклено Шише Парфем Чувајте етерични масла, миризливи масла, парфеми, раствори за чистење или кој било друг вид течност, одлични за лична употреба, бизниси, салони или бањи. Антички Стаклени Шишиња Изработени од врвни и одлични материјали, кои се издржливи и практични за секојдневна употреба. Празни Шишиња Со Парфеми Ги Користат шишињата есенцијално масло против штетни зраци, дебели, мазни и полни со елеганција. Стакло Парфем Шише Дизајниран Од висококвалитетен материјал, отпорен на корозија, мазен, анти - и генерално издржлив, за да можете да добиете максимална вредност. Гроздобер Парфем Вијала можете безбедно да го транспортирате секое шише во вашата торба со многу минимален ризик од истурање. Пакет Листа 1 х 5мл Карактеристики на шишето со парфеми-Обезбедете заштита од штетна светлина, совршената големина ги прави одлични за патување и секојдневна употреба. - Можете безбедно да го транспортирате секое шише во вашата торба со многу минимален ризик од истурање.

Основните својства

Додатоци на производот