CarsCover Прилагодено Вклопување 2007-2019 BMW M3 320i 328i 328d 330e 335e 340i Автомобил Покрие Тешки Сите Водоотпорен Ултрашилд 320 328 330 335 340

CarsCover Прилагодено Вклопување 2007-2019 BMW M3 320i 328i 328d 330e 335e 340i Автомобил Покрие Тешки Сите Водоотпорен Ултрашилд 320

Това е достапна
DEN 1919.20
Количина на стоки:

Cars Cover Прилагодено Вклопување 2007-2019 BMW M3 320i 328i 328d 330e 335e 340i Автомобил Покрие Тешки Сите Водоотпорен Ултрашилд 320 328 330 335 340 Тешки 5 Слој Водоотпорен и Ув Заштита. Прикачена Тока И Ремен за врзување, Громови од секоја страна за комплет за заклучување на кабелот. Цврсто Вклопување, Прилагодена Форма, Прилагодени 2 Огледални Џебови. Бесплатна торба за складирање внатре. Cars Cover Прилагодено Вклопување 2007-2019 BMW M3 320i 328i 328d 330e 335e 340i Автомобил Покрие Тешки Сите Водоотпорен Ултрашилд 320 328 330 335 340. Тешки 5 Слој Водоотпорен и Ув Заштита. Прикачена Тока И Ремен за врзување, Громови од секоја страна за комплет за заклучување на кабелот. Цврсто Вклопување, Прилагодена Форма, Прилагодени 2 Огледални Џебови. Бесплатна торба за складирање внатре. Нашиот капак за автомобил Ултрашилд е специјално дизајниран за авто ентузијаст. Нашата 5-слојна ткаенина е обложена со руно за да ги заштити вашите автомобилски завршетоци. Снег, дожд, роса, индустриски загадувачи, сок од дрвја и измет од птици се чуваат подалеку од бојата на вашето возило. Патентираниот УВ СТАБИЛИЗАТОР се користи за да се обезбеди долг животен век. Врзете го ременот и бравата прикачени со џеб од ременот вграден во капакот за лесно складирање.

Основните својства

Додатоци на производот