Картички За Покана За Роденден На Кучиња Вуинк, Покани За Забава За Кучиња За Кучиња За Миленичиња За Деца, Момчиња И Девојчиња, Материјали За Прослави На Забави, 20 П

Картички За Покана За Роденден На Кучиња Вуинк, Покани За Забава За Кучиња За Кучиња За Миленичиња За Деца, Момчиња И Девојчиња,

Това е достапна
DEN 1396.80
Количина на стоки:

Пакет : Целосен Сет-Пакет од 20 Покани + 20 Пликови Димензија : Секоја картичка за покана е 4 х 6 инчи. Материјал : овие картички се изработени од висококвалитетна хартија, издржлива и отпорна на дамки, густа и лесна за пишување. Дизајни : поканите се дизајнирани со двострано печатење, исполнети со љубов и креативност. елегантен и стилски изглед, совршени материјали за роденденска забава!. Пакет : Целосен Сет-Пакет од 20 Покани + 20 Пликови. Димензија : Секоја картичка за покана е 4 х 6 инчи. Материјал : овие картички се изработени од висококвалитетна хартија, издржлива и отпорна на дамки, густа и лесна за пишување. Дизајни : поканите се дизајнирани со двострано печатење, исполнети со љубов и креативност. елегантен и стилски изглед, совршени материјали за роденденска забава!.

Основните својства

Додатоци на производот