МОМФЕИ АВТОМОБИЛ Јакна Кожен Комплет Кауч Седишта Мебел Винил Троседот И Алатки За Подобрување На Домот Пена За Полнење Ѕид

МОМФЕИ АВТОМОБИЛ Јакна Кожен Комплет Кауч Седишта Мебел Винил Троседот И Алатки За Подобрување На Домот Пена За Полнење Ѕид

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Големина : 2х10см Примена : Автомобилски Кожни Седишта, Табли Со Инструменти, Мебел, Софи, Чевли И Други Кожни Материјали. Може Да Има Малку Разлика Во Бојата Поради Различна Светлина И Ефект. Може Да Има Грешки во Димензиите Од 2-3 см Поради Рачно Мерење. Изработен Од Квалитетни Материјали, Нема Супстанции И Е Лесен За Носење. Автомобил Јакна Кожа Комплет Кауч Седишта Мебел Винил Троседот И Алатки За Подобрување На Домот Ѕид Филер Пена : 2х10см1 xther може да има 2-3см грешки во податоците за димензијата поради рачно мерење.Еден ОД најдобрите ОРИГИНАЛНИ комплет ЗА КОЖА САМ винил комплет на пазарот што ќе ви помогне да ги поправите, вашите кожни винилни производи. Ознаките за покривање ја прават вашата кожа повторно како нова состојба!По употреба, како нов, дефектот на гребење е целосно отсутен.Кожа 20млапликација : автомобилски кожни седишта, табли со инструменти, мебел, софи, чевли и други кожни материјали може да има мала разлика во бојата поради различна светлина и ефект.Погоден за пластика или која било тврда површина, како што се декорација и тапацир на автомобили, мебел, кожни јакни и облека : софи, софи, панели за автомобили, блузи, контролни табли, тапацир, багаж, облека и теписи.

Основните својства

Додатоци на производот