Система Микробранова Тестенина Сад, 1 Чаша, Избрани Бои. 940мл

Система Микробранова Тестенина Сад, 1 Чаша, Избрани Бои. 940мл

Това е достапна
DEN 135.84
Количина на стоки:

Садот За Тестенини За Микробранова Печка Система е специјално дизајниран за загревање на утешни, обилни тестенини, како и чорба, супи и многу повеќе Загрејте ја содржината во микробранова печка, а потоа јадете ручек или вечера директно од садот; вклучува отвор за ослободување на пареа во капакот за греење без прскање. Карактеристики на карактеристичниот систем клипови за лесно заклучување, со флексибилна внатрешна заптивка за заклучување; јазичињата за лесно подигнување држат помалку топлина од контејнерот, така што рацете остануваат безбедни. Бпа-бесплатно, безбедно за замрзнување, безбедно за микробранова печка со отворен отвор и безбедна машина за миење садови со врвна решетка . Забавни, шарени контејнери се дизајнирани и направени во Нов Зеланд. Забелешка : Бојата Може Да Варира.

Основните својства

Додатоци на производот