Бели Балони 84 парчиња Бели Балони Венец Лак Комплет 5 инчи +12 инчи +18 инчи пастелни Бели Балони Среќен Роденден Балони Украси За Туширање За Бебиња Свадбени Балони

Бели Балони 84 парчиња Бели Балони Венец Лак Комплет 5 инчи +12 инчи +18 инчи пастелни Бели Балони Среќен Роденден Балони Украси За Туширање

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

5"+12"+18 " ПАСТЕЛНИ БЕЛИ БАЛОНИ ПАКЕТ : белата балон венец вклучува 84 парчиња пастелни бели балони, ќе добиете 30 парчиња 5 инчни бели балони, 50 парчиња 12 инчни бели балони, 4 парчиња 18 инчни бели балони, 1 ролна од 16,5 стапки балони лента лента, 1 ролна од 100 балони лепак БАЛОНИ ЗА ЗАБАВИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Задебелени пастелни бели балони кои се помалку пукања и дупки се направени од квалитетен латекс материјал, тие се безбедни и нетоксични балони за забави и добро стојат во целата забава. ОДЛИЧНО ЗА сите ПРИЛИКИ : лакот Од Бели балони е совршен за свадба, невестински туш, туш за бебиња, роденденска забава, свршувачка, балони за откривање пол и така натаму. Овие бели балони венец сигурно ја осветлуваат вашата импресивна и незаборавна забава. ЛЕСЕН ЗА СОСТАВУВАЊЕ ЛАК ОД БЕЛИ БАЛОНИ : Белите балони можат лесно да се надујат со воздух или хелиум во вистинска големина. Повлечете 12 инчни балони јазли во балони ленти дупки, а потоа користете балони точки со 5 инчни балони за да ги пополните празнините и ставете балони од 18 инчи последни за да направите убава форма на венец од балони. Прекрасна самостојна забава балони венец лак беше лесно направено!. ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : кога ќе ги добиете овие хелиум бели балони, ако не сте задоволни со партиски балони или балони е оштетен, можете да не контактирате во секое време за да добиете 100% враќање на балони или сосема нови бели балони за замена на партијата, вашиот партиски настан ќе биде 100% гаранција за задоволство.

Основните својства

Додатоци на производот