ИСТОЧЕН Голем Капацитет Молив Случај Голем Молив Торбичка Канцелариски Материјал Пенкало Торба За Тинејџерки

ИСТОЧЕН Голем Капацитет Молив Случај Голем Молив Торбичка Канцелариски Материјал Пенкало Торба За Тинејџерки

Това е достапна
DEN 777.60
Количина на стоки:

Затворање на патент [Висок капацитет] : може да складира до 100+ пенкала или моливи. Совршен за студенти кои носат различни алатки покрај пенкала, како што се гума, налепница, владетел, итн. [Деформабилен] 1. Лесен за носење по преклопување, лесен за чување 2. Проширете за да добиете повеќе пенкала. [Висок Квалитет] : Изработен од издржлива полиестерска ткаенина со мазен патент. [Како Подарок] може да се даде и како подарок за пријателите; а родителите би можеле да им го дадат на децата како роденденски подарок или божиќен подарок.(Само во случај, моливи не се вклучени). [Повеќе Услуги] : ако има некаков проблем со квалитетот со куќиштето за моливи, ве молиме контактирајте не веднаш за да можеме да го направиме тоа соодветно за вас. ИСТИЛ имаат направи дизајн на молив случај за десет години, ние секогаш сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со убави и функционални производи. Од дизајн на изглед, избор на материјал до процес на производство, секој процес е строго контролиран за да им обезбеди на клиентите најдобри производи. Ова е футрола за пенкало што може да се деформира преку патентот. Специјално е дизајниран да биде популарен кај студентите и канцеларискиот персонал. Дополнителниот простор може да ги собере сите канцелариски и канцелариски материјали што ви се потребни или материјали за сликање.

Основните својства

Додатоци на производот