Хенгвин 2 Пакет Вертикални Кожни Футроли За Паметни Телефони Торбички За Ремени За Мобилни Телефони Со Ремени За Ремени Магнетно Затворање За iPhone 14 Pro Max Samsung Galaxy A13 S2

Хенгвин 2 Пакет Вертикални Кожни Футроли За Паметни Телефони Торбички За Ремени За Мобилни Телефони Со Ремени За Ремени Магнетно

Това е достапна
DEN 816.00
Количина на стоки:

ЏЕБ : изграден е со една длабока преграда за да се избегне излегување на мобилниот и картичките додека сте во движење Торбичка за појас погодна за корисниците за брзо организирање и пристап до најважните работи. Инсталиран со силна брава за прицврстување на размавта што целосно се затвора и држи сѐ недопрено. НАЧИНИ ЗА НОСЕЊЕ : Вградете со висина од 2,55 инчи јамка за појас засилена со издржлива нишка што може да одговара на повеќето стандардни ремени што ќе ги користите како футрола за половината. Доаѓа со тежок клип за ремен за заклучување во ранец на отворено, закачување на чанта или поврзување на обрачот за панталони. ЏЕБ : оваа футрола за појас за мобилни телефони е дизајнирана со длабоко складирање на џебот за да спречи излегување на мобилниот телефон. Тоа е тесно спакуван носач за брз пристап до најважните работи. Инсталиран со предвремена магнетна брава која целосно се затвора без да ги гушка најважните работи. НАЧИНИ ЗА НОСЕЊЕ : Придружете се со висина од 2,22 инчи на јамката на ременот со фини шевови ќе одговара на повеќето вообичаени ремени што ќе ги користите како торбичка за половината. Оваа лесна чанта е лесна за управување и држете ја близу до телото. Со цврст карабинер клип прикачен На Д-прстен за кука на панталони обрач или заклучување во ранец. Пакетот Вклучува : 2x Кафеава Кожа Мобилен Телефон Футроли со Појас Клип Појас Јамка.

Основните својства

Додатоци на производот