ИГР Цветни Лаптоп Ранец За Жени, Женски, Училиште, Патување, Бизнис, Отворено Спорт, Канцеларија, Работа

ИГР Цветни Лаптоп Ранец За Жени, Женски, Училиште, Патување, Бизнис, Отворено Спорт, Канцеларија, Работа

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Увезени Најлон поставата. Затворање на патент. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од висококвалитетна водоотпорна и најлонска ткаенина против кинење, кои обезбедуваат долготрајна употреба секојдневно. Засилената нишка за шиење и рабовите можат да издржат до долгогодишна употреба на фреквенцијата. Надворешни димензии : 17. Тежина : 1,6 КИЛОГРАМИ. USB ПОРТА за ПОЛНЕЊЕ : со надворешна USB порта за полнење и вграден кабел за полнење внатре, Овој Ранец ви нуди поудобен начин за полнење на вашиот електронски уред при одење. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ПРЕГРАДИ : Преградите Со Голем Капацитет со простран простор за складирање ги прават вашите работи добро организирани. Една главна пространа преграда за пакување со ракав за лаптоп за секојдневни потреби, како врзива, облека, лаптоп, книги, таблет и повеќе додатоци. Два предни џебови го одржуваат вашиот паричник, картички, клучеви и други предмети полесно да се најдат. Два странични џебови за шише со вода и чадор. РАЗНОВИДЕН РАНЕЦ : ранецот со убав изглед со многу детали од стп кожа, гроздобер и шик дизајн е погоден за жени. Совршен дневен пакет за одење на колеџ, работа, викенд одмор, ноќевање, возење велосипед, кампување, теретана, кратко патување итн. ИДЕАЛЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овој стилски ранец е одличен практичен подарок за вашите пријатели, роднини, партнери За Божиќ, Денот на Благодарноста, Роденден и други специјални фестивали. ЗА YGR Основана во 2012 ГОДИНА, YGR е бренд посветен на обезбедување на најголеми сигурни висококвалитетни производи. Практична и удобна е нашата концепција за дизајн, искрено ви посакуваме да уживате во подобар живот со ПРОИЗВОДИТЕ НА YGR. Карактеристики НА ГРОЗДОБЕР Ранец ЗА Лаптоп : Изработен од високо квалитетни водоотпорни и отпорни на кинење најлонски материјали што е исклучително цврст за да се обезбеди долготрајна употреба.

Основните својства

Додатоци на производот