ТЕНВДА Гимнастика Трико За Девојки Светкаво Еднорог Виножито Долги Ракави Деца Паѓа Облека Возраст 2-9 Години

ТЕНВДА Гимнастика Трико За Девојки Светкаво Еднорог Виножито Долги Ракави Деца Паѓа Облека Возраст 2-9 Години

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

82% Полиестер, 18% Спандекс Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Материјал : трико ТЕНВДА за девојки изработени од издржлива, Висококвалитетна Спандекс и полиестерска 4-насочна истегнувачка ткаенина, тоа ќе ви даде доверба во текот на вашата конкуренција. Одличен Дизајн : во класичната едноделна силуета со сечење на вратот и балетската нога, ова трико за гимнастика со долги ракави значи дека нема ограничувања додека скокате, паѓате и вртите.Повисоко деколте напред и пониско одзади. Сублимирано печатење : Сјајна ткаенина со живописен 3д печатен дизајн додава длабочина и суптилен сјај на оваа детска гимнастика лав, направи да се истакнуваш во толпата. Лесно за носење : нашите девојки трико доаѓаат во врвно растеглива ткаенина, со стил на влечење гарантира дека лавовите лесно се движат и полетуваат. Прилика : Одлично За малите гимнастичари кои сакаат гимнастика, танц, јога, тренинзи, настапи и натпревари.Трико ЗА теретана ТЕНВДА се апсолутно совршени подароци за деца. Нашите дизајнери постојано се стремат да бидат сигурни дека нашите клиенти се најубавите, најблескавите и најудобните изведувачи таму на сцената!. Ова зачудувачко трико за теретана ОД ТЕНВДА е издржливо и удобно што го прави совршен предмет за вашите часови по Гимнастика или часови по танц.

Основните својства

Додатоци на производот