ActiveGear Половината Тример За Жени &засилувач; Мажи-Пот Бенд Половината Појас Тренер За Затегнат Изглед-Засилен Трим И Двојно Велкро

ActiveGear Половината Тример За Жени &засилувач; Мажи-Пот Бенд Половината Појас Тренер За Затегнат Изглед-Засилен Трим И Двојно Велкро

Това е достапна
DEN 303.20
Количина на стоки:

Тониран Изглед-Се што ви треба е малку притисок да изгледате најдобро што некогаш сте изгледале! Нашиот тример за половината прави повеќе отколку само да го скрати половината–тоа ќе ви помогне да ја зголемите топлината, да се потите и да се ослободите од оние тврдоглави последни неколку килограми Поддршка За Грбот-тренер околу половината ќе го поддржи грбот, без разлика дали ви е потребен за постпартални тренинзи, кревање тегови или закрепнување по породувањето. Бидете сигурни дека имате правилно држење на телото, правилна форма и сета поддршка што ви треба–во секое време. Силен, исто како и вие-зборувавте, а ние ве слушнавме. Нашиот тример за половината ги зајакна облогите и облогата и двојното велкро затоа што сакаме да се осигураме дека овој тренер за половината ќе остане ваш пријател во теретана долго време. Направено Да Одговара-дизајниравме две големини за да можеме да вклучиме што повеќе од вас. Средната Големина е 8" широка и 42 "долга, за половината до 48". Големата Големина има дополнителен широк дизајн на 9" широк и 46 "долг, за половината до 52". Секогаш Со вас - Носењето тренер за половината под облека не само што ќе ве испоти дури и кога не вежбате, туку и ќе ја скрие вашата торбичка.

Основните својства

Додатоци на производот