Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973155537 Куки За Безбедносни Чаши, 1-1/4-Инчен, 10-Парче

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973155537 Куки За Безбедносни Чаши, 1-1/4-Инчен, 10-Парче

Това е достапна
DEN 148.64
Количина на стоки:

Дијаметар : 1-1/4" Материјал : Месинг. Стил : Безбедносна Чаша. Тип : Чаша Кука. Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ домот, фарма, бизнис, автомобили, и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи поотпорна на ' рѓа. Продаваме и обложени и нерѓосувачки производи за дополнителна отпорност на ' рѓа. Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од нискојаглероден челик до стврднат, термички обработен челик. Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации затоа бидете сигурни дека ќе тестирате темелно и ќе добиете мислење од лиценцирана зграда или сертифицирана зграда или градежен инженер пред да се потпрете на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот ќе резултира со оштетување на имотот или лицето.

Основните својства

Додатоци на производот