За Samsung Note 20 Ultra, За Samsung Galaxy Note 20 Ултра 5G, Издржлив Заштитен Мек Капак На Телефонот На Задниот Дел, HOT13689 Beauty Beast Belle Dance 13689

За Samsung Note 20 Ultra, За Samsung Galaxy Note 20 Ултра 5G, Издржлив Заштитен Мек Капак На Телефонот На Задниот Дел, HOT13689 Beauty Beast

Това е достапна
DEN 111.84
Количина на стоки:

За Samsung Забелешка 20 Ултра Работ е Мек метеријал - Полиуретан( ТПУ), кој е против шок и го штити телефонот. Лесен за пристап до сите копчиња и порти за полнење. Привлечен дизајн, HD Дигитално Печатење. Професионален И Чесен Австралиски Продавач. Шок-доказ мек материјал телефонски капак со задебелени рабови и агли. Сите слики на капаците на телефонот се дигитално отпечатени со специјални премази на неа, кои воопшто нема да исчезнат.

Основните својства

Додатоци на производот