ЗФУНБО Морнарица Сина Сребрена Балон Венец Лак Комплет, 118 парчиња Морнарица Сина Балон Венец Сина Бела Сребрена Конфети Балони Ѕвезда Фолија Балони За Дипломирањ?

ЗФУНБО Морнарица Сина Сребрена Балон Венец Лак Комплет, 118 парчиња Морнарица Сина Балон Венец Сина Бела Сребрена Конфети Балони

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

€118 ПАРЧИЊА МОРНАРИЦА СИНА СРЕБРЕНА БАЛОН ЛАК комплет : 5" балон ( 20 морнарско сина, 20 бела, 20 метални сребрени ), 12" балон ( 20 морнарица сина, 10 бела, 10 метални сребрени, 10 метални сребрени конфети ), 12" (1 темносина, 1 бела, 1 металик сребро ), 10" сребрена ѕвезда фолија балони 4 парчиња, 18" МОРНАРИЦА СИНА ЅВЕЗДА ФОЛИЈА БАЛОНИ 1 ПАРЧИЊА Со балон лепак *100, балони лента *1. Комбинацијата на повеќе големини на балони може да ја направи декорацијата на забавата послојна. ●БАЛОНИ со ВРВЕН КВАЛИТЕТ● : густ и темносин комплет за венци од балони кои добро стојат низ целата забава. Изработени од висококвалитетен латекс, темносина сребрена роденденска забава се изработени од висококвалитетен латекс, кој е издржлив и не е лесен за пукање. Безбеден и нетоксичен, безбеден е за употреба околу деца постари од 12 години. €ТРАЈНИ q : украсите на морнаричката сина сребрена забава може да се полнат со воздух, хелиум и вода, морнарско сините сребрени балони исполнети со воздух ќе траат две недели, а балоните со хелиум ќе траат најмалку 24 часа. Внимавајте да го држите надуениот балон подалеку од остри предмети, мелен песок итн. ●ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : ние нудиме комплетен сет на темносини украси за забави, вклучувајќи лепак за балони и украсни ленти.

Основните својства

Додатоци на производот