Сифтгмз Свадба Цвет Кошница Бела Свадба Посипете Цвет Кошница Мал Цвет Кошница Чипка Цвет Девојка Рачни Цвет Кошница

Сифтгмз Свадба Цвет Кошница Бела Свадба Посипете Цвет Кошница Мал Цвет Кошница Чипка Цвет Девојка Рачни Цвет Кошница

Това е достапна
DEN 4854.40
Количина на стоки:

Убава и елегантна, за свадбата, празник партија за да додадете празнична атмосфера Прекрасната цветна девојка, носејќи цветна корпа. шири ливчиња за нашата среќа.Среќата цвета како цвет. Одликувајќи се со својата широка примена, овој производ е погоден за пикник, пешачење, кампување, овошје, зеленчук и така натаму, бидејќи има голем капацитет. Таа е погодна за свадба, роденден, забава, дома, фабрика и така натаму. Убава и елегантна, за свадбата, празник партија за да додадете празнична атмосфера.Прекрасната цветна девојка, носејќи цветна корпа.шири ливчиња за нашата среќа.Среќата цвета како цвет.Одликувајќи се со својата широка примена, овој производ е погоден за пикник, пешачење, кампување, овошје, зеленчук и така натаму, бидејќи има голем capacity.It погоден е за свадба, роденден, забава, дом, растение и така натаму.Опис : Име На Ставка : Цветна Корпа Материјал : крпа, Чипка,боја на лента : Како што е прикажано : како што е прикажано стил : свеж, сладок и романтичен обем на употреба : свадби, свечени настани пакетот Вклучува : 1 x Цветна Корпа (Други Не Се Вклучени)Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Основните својства

Додатоци на производот